01.06.2020

Terasa otvorená

Milý zákazníci.

Opäť sme pre vás otvorili našu terasu.

Team DILEMA.

22.12.2021

Šťastné a veselé

Milý zákazníci.

Radi vás opäť privítame v našich priestoroch. Od 10.01.2022 budeme fungovať v režime O P

Otvorení sme PO - SO od 11.00. - 21.00.hod.

Ďakujeme vám za vašu podporu a tešíme sa na vás v novom roku.

Team DILEMA.

26.04.2021

Ako fungujeme

Milí zákazníci.

Počas pracovných dní pripravujeme denné obedové menu, ktoré je zostavené zo širšej ponuky hlavných jedál aj s polievkou v cene. Naše menu si môžete vychutnať priamo v reštaurácii, alebo zabalené vziať so sebou do firmy či domov. Naše priestory sú rozšírené o zastrešenú letnú terasu, ktorá je situovaná v tichom prostredí obytného dvora.

Do jedálneho lístka sme pridali zopár noviniek. Nové aktualizované A LA CARTE menu je dostupné na webe. Bližšie informácie osobne, telefonicky, na webe, alebo na Instagrame: Dilema70. Plánujete akciu, promócie, stretnutia s rodinou, priateľmi alebo oslavu? Ponúkame Vám ideálny priestor. Zorganizujeme Vám párty podĺa Vašich predstáv.

V letnom období fungujeme v obmedzenom režime, to znamená, že vstup zo Šancovej ulice je uzatvorený. Vrchná moderne zrekonštruovaná kaviarenská časť je momentálne zatvorená. Tým, že reštaurácia Dilema má členitý priestor a disponuje dvoma vchodmi, v letnom režime obsluhujeme na terase. Samozrejme reštauračná, klimatizovaná časť je plne funkčná. Parkovať môžete pohodlne priamo pred hlavným vchodom Šancová 70, kde máme vyhradené parkovacie státia pre zákazníkov a pešo sa ku nám dostanete cez prechod do vnútrobloku pomedzi vchodmi domov Šancova 66 a 64. Otvorení sme od pondelka do soboty v čase od 11.- 22.00.hod. Jedlo si môžete objednať do 21.00.hod. Nedele sme si nechali voľné, aby sme načerpali energiu.


Kontaktujte nás na tel. čísle 0911 940 999.

Ďakujeme, že ste nám stále verní. Sme tu stále pre vás. Vidíme sa.

Team DILEMA.

Otvoriť denné menu...